Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
B.D.L. Couriers Ltd. czy taka firma wogóle istnieje??
Autor Wiadomość
Cirkus 
Niemowa


Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 0
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 4:33 pm   B.D.L. Couriers Ltd. czy taka firma wogóle istnieje??

Proszę o pomoc.
Cicialem kupic samochod od wlasciciela w nottingham ( z ogloszenia na mobile.de) . facet powiedzial ze jego interesuje tylko posrednictwo b.d.l. couriers bo ma znimi juz jakos umowe podpisana.. Sprawdzilem ze strona ma wlasna strone, sprawdzilem numer firmy na oficjalnym serwisie brytyjskim ze jest zarejestrowana. wplacilem wiec 60 % ceny tak jak chcieli. niestety wydaje mi sie ze dalem sie naciagnac na jedna z "super okazji". Firma od momentu wplaty przestala mi wysylac maile, ktore wczesniej szly bez przerwy. Zadzwonile zeby sie upwenic o co chodzi a oni ze wszystko wporzadku i samochod bedzie w polsce w poniedzialek. Niestety nabralem duzych podejrzen i zastanawiam sie jak sprawdzic czy firma wogole istnieje fizycznie czy tylko w internecie i przy czyims biurku. Firma ma adress Mansfield Road 486 Nottingham i nazywa sie B.D.L. Couriers. Jeśli ktoś z forum mieszka niedaleko czy mogłby zobaczyc czy ta firma ma pod tym adresem jakies biuro, czy wogole istnieje? Bardzo prosze o pomoc.
Z gory dziekuje
Rafal z Krakowa
(wakacjami Dublin)[/u][/i]
 
 
marian 
Niemowa


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 0
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 2:25 pm   

Witaj ja tez natknąłem sie na tą firmę ale od mnie chcą 30% żebym im wpłacił na razie tego nie zrobiłem bo nie jestem pewien co do takiego kupna odpisz jak już wiesz coś więcej o tej firmie i czy już przywieźli ci auto czekam na odpowiedz wielkopolska marian
 
 
Cirkus 
Niemowa


Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 0
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 5:52 pm   

Trzymaj się od nich narazie z daleka, dzisiaj byłem juz na policji zgłosić doniesienie o popełnieniu przestępstwa... Podaj link przez jakie ogłoszenie ich znalazłeś... może się jutro przyda na policji...
 
 
Cirkus 
Niemowa


Wiek: 27
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 0
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:36 am   

Natomiast jakby ktoś z polaków w nottingham mógł sprawdzić co się znajduje pod adresem mansfield rd 486, nottingham; albo 13-15 rentgen str bylbym bardzo wdzieczny.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - mangi
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama