Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Traktują nas jak bydło...
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 277
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:57 pm   

Prawa pracownicze łamane są niemal w każdej firmie.Łamanie praw pracowniczych. Zaniżanie stawek godzinowych. Brak dostępu do własnych kontraktów. Wykorzystywanie psychiczne i fizyczne. Znamy te historie z plotek. Brytyjczycy nie traktowali ich serio. Niestety raport Stowarzyszenia Współpracy Polsko-Walijskiej dotyczący ciężkich warunków pracy w sektorze przetwórstwa mięsnego, potwierdza tę sytuację - jest źle.



Przeczytaj artykuł
 
 
giorgio
Gość
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 6:16 pm   

byłem tam widziałem dosłownie dramat
 
 
pawel
Gość
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 1:07 pm   

ja tam bylem i to bylo cos strasznego ale jak co moge wszystko opowiedziec ujawnic sie nie ma zadnegi problemu moge opowiedziec o wrunkach pracy o wszystkim
gg9197402
 
 
Adam
Gość
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 8:45 pm   

Bo to wlasnie polacy, sami sa temu winni. Brytyjczyk nigdy nie bedzie ponizal pracownika bo pojdzie za to siedziec. Supervisorzy sa polakami i to oni ten chlam przytlukli z polski a durni pracownicy zamiast sglosic sie do pierwszego lepszego urzedu o pomoc albo nawet na policje to kula glowe bo tak byli nauczeni w polsce. ludzie to nie polska a pracodawca i tak umywa rece bo za to jest odpowiedzialny ten polaczek ktory poniza. Zacznijcie sie uczyc angielskiego, wtedy bedziecie znac swoje prawa, anglia to nie polska czy mozambik, tu sie przestrzega prawa pracowniczego!!!! trzeba tylko to zglosic a koles nawet pojdzie siedziec za to!!!!!!!!!!!!!1Powtarzam, to nie polska!!!!!!!!
 
 
Bastekztych
Gość
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 9:38 am   

 "Sprawę komplikuje fakt, iż kadra zarządzająca niższego szczebla ?brygadziści ( supervisor) to osoby pochodzące z kraju co emigrantów (tutaj Polacy). Zastraszanie, znęcanie się psychicznie, szantażowanie, donosicielstwo, bluźnierstwa-według zeznań pracowników są na porządku dziennym" SAMI POLACY TO SOBIE ROBIA WIEC DALEJ RODACY OSZUSCI I ZDRAJCY CZY MOZE JESTESCIE INNI ? JEDYNE PRZYKROSCI JAKIE MIALEM W UK ZAFUNDOWALI MI POlacy pozdrowienia dla najgorszego narodu. jeszcze rok i brytyjski paszport, cale szczescie
 
 
Cenzor 



Wiek: 39
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 608
Skąd: Edinburgh (Szkocja)
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 8:47 pm   

Bastekztych napisał/a:
"Sprawę komplikuje fakt, iż kadra zarządzająca niższego szczebla ?brygadziści ( supervisor) to osoby pochodzące z kraju co emigrantów (tutaj Polacy). Zastraszanie, znęcanie się psychicznie, szantażowanie, donosicielstwo, bluźnierstwa-według zeznań pracowników są na porządku dziennym" SAMI POLACY TO SOBIE ROBIA WIEC DALEJ RODACY OSZUSCI I ZDRAJCY CZY MOZE JESTESCIE INNI ? JEDYNE PRZYKROSCI JAKIE MIALEM W UK ZAFUNDOWALI MI POlacy pozdrowienia dla najgorszego narodu. jeszcze rok i brytyjski paszport, cale szczescie


Co prawda to prawda.
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Chociaż od jakiegoś czasu zacząłem zauważać zmiany pod tym względem.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
  
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 308
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 8:50 pm   

a mnie wkurza wszechobecne donosicielstwo wśród Polaków w pracy
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - mangi
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama