Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Audycja z 24.05.2009
Autor Wiadomość
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 2:31 pm   Audycja z 24.05.2009

Czy słuchał ktoś tej audycji? Doszły do mnie słuchy, że nie był możliwy jej odbiór przez internet. Czy to prawda?
 
 
Ratan_17
Stały bywalec


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 64
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 4:56 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

Program był podziurawiony jak ser szwjcarski. Totalna kicha.
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 10:52 am   Re: Audycja z 24.05.2009

Ja sluchalem na gprs-sie o przepustowosci 56 kb/s i tylko kilka razy odbior zostal przerwany przez buforowanie, w tym samym czasie sluchalem takze na drugim urzadzeniu podloczonym do szybszego lacza i bufurowal w tych samych momentach....polaczenie nie bylo zle. Nie moge powiedzic nic o jakosci bo muzyka z glosnikow w telefonie czy laptopie nie jest dobrej jakosci....
_________________
Punk not Dead !
 
 
brzozzi


Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1429
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 11:05 am   Re: Audycja z 24.05.2009

A ja chcialem jeszcze napisac bristlu, ze Twoja audycja byla ....normalna... nie czytana z kartki jak poprzednia, tylko taka naturalna , ktorj dobrze sie sluchalo. Z kilkoma drobnymi wpadkami, ktorych albo nie zauwazyles albo zignorowales, nie mialo bo wszyscy zlapali o co chodzi.
Spokoj, dobra muza, tylko troche szkoda ze nastepna bedziesz pewnie prowadzil za pol roku...
_________________
Punk not Dead !
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 12:51 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

3 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się Production Meeting polskiego show. Zapraszam Cię i proszę o zabranie głosu i przedstawienie swojej opinii na ten temat.
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 4:55 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

Wlasnie przesluchalem podcast z twojej audycji Bristl. Faktycznie bylo pare dziur a dokladnie to chyba dwie kiedy sie zamotales z suwakami i przez pare nascie sekund byla cisza ale i tak bylo lepiej niz z moja audycja. Tylko ze ja nigdy nie pracowalem w radiu a ty sie ostatnio chwaliles ze sam sobie dasz rade jako ze masz doswiadczenie z radia w Olsztynie. To taka mala uszczypliwosc z mojej strony ;-) Ale nie nazwalbym tego programu kicha. Zaluje natomiast ze Ratan, jak to sam powiedzal w innym watku, nie ma czasu na radio, bo patrzac na jego wyjatkowa aktywnosc na forum w temacie Radiowskiego stwierdzam, ze musi byc Bogiem eteru i zaluje, ze sie nie zanagazowal w ten projekt. Natomiast czasu na forum mu nie brakuje. Ale mysle ze Ratan umie czytac miedzy wierszami...
A tak w ogole to szkoda ze nikt wiecej nie bierze udzialu w dyskusji. To forum zreszta juz od dawna przypomina towarzystwo wzajemnej adoracji i nienawisci zarazem...
Wychodzi przy tym tez brak poczucia wspolnoty narodowej i nie mam tu na mysli zalewania sie w trupa kibicujac polskiej druzynie ogladajac mecz na dekoderze polsatu. Poprostu brak jakichkolwiek inicjatyw ktore pomoglyby w integrowaniu sie polskiej spolecznosci w Bristolu. Myslalem np. o otworzeniu polskiego pubu ale obawiam sie ze bym zbankrutowal po miesiacu albo musialbym go zamknac z powodu menelskiej klienteli jak to mialo miejsce w pierwszym polskim pubie na Redfield...ehhh.. I to by bylo tymczasem na tyle polskiego marudzenia...
Pozdrawiam.
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
barbaraev
Uzależniony


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 208
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 6:33 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

Nie bylo mnie w Bristolu, nie mialam dostepu do internetu w niedziele, wiec nie sluchalam audycji. Szkoda, bo jestem pewna, ze bristl jako znawca tematu zrobil dobry program :)
mysle, ze nalezaloby dac radiowskiemu troche czasu na rozkrecenie sie, nie badzmy zbyt krytyczni, nie od razu Krakow wszakze zbudowano :)
ja wyrazilam zgode na uzycie nagranego materialu Polskiej Szkoly, ale nie mialam pojecia, ze pojdzie to w calosci. mozecie wierzyc lub nie, to juz nie moja sprawa.
nie naleze do zadnego kola wzajemnej adoracji ani nienawisci, z reguly darze ludzi sympatia :)
Powodzenia zycze nastepnej ekipie! :)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 4:38 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

Wczoraj, kiedy bylem w pracy, dzwoni do mnie pewien dziennikarz z Radiowskiego i mowi "Slyszalem, ze masz spora plytoteke. Piotrzebuje do niedzielnej audycji troche muzyki. Kiedy moglbym przyjsc i cos wybrac?"
Odmowilem udostepnienia swojej plytoteki, ale zaoferowalem nagrania, ktore otrzymalem do promocji radiowej. Kolega wiecej sie nie odezwal. Dziwne, prawda?
 
 
michoo8
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 10:19 am   Re: Audycja z 24.05.2009

Wcale nie dziwne. Najpierw na jednym ze spotkan oferowales pomoc i dostep do swojej bogatej plytoteki a potem sie z tego wycofujesz...

P.S. Zeby nie bylo, to nie ja dzwonilem...
_________________
Mundus Inversus :-)
 
 
bristl
Uzależniony


Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 850
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 10:40 am   Re: Audycja z 24.05.2009

Pomoc nie oznacza, że wszyscy będą przychodzić do mojego mieszkania i będą sobie wybierać muzykę do swoich audycji. Jak nie czujesz różnicy, to już nie moja wina. :-)
Koleś miał dwa miesiące żeby to załatwić jak trzeba a obudził się na kilka dni przed audycją.
Takich sytuacji nie rozumiem i nie akceptuję.
Poza tym powiedziałem mu, żeby zadzwonił wieczorem, kiedy będę po pracy. Nie oddzwonił.
 
 
Ratan_17
Stały bywalec


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 64
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 1:11 pm   Re: Audycja z 24.05.2009

Michoo8

Nic nie zrozumiales z tego co pisalem. Szkoda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama