Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
oszustwo Z GAZETY WYBORCZEJ
Autor Wiadomość
pako876
Niemowa


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 11:05 am   oszustwo Z GAZETY WYBORCZEJ

Witam.

Byłem już podobny post na tej stronie ale został usuniety. Chciałem tylko napisac iż ogłoszenia (w 90%) z angielskimi nr zamieszczone w gazecie wyborczej sa według mnie oszustwem.Znalazłem ogłoszenie w gazecie wyborczej Firmy FLEX W WATFORD. kobiet mówi ze praca ok wszystko jasne prosze jechać. więc wsiadamw samolot poleciałem . ze znajomymi w angli autem tam jedziemy a ona po 200km zaczyna kombinować. A w pewnym momencie już tel nie odbiera. Po KOSZTOWNYM powrococie do polski dzwonie do niej a ta jak zwykle swoą gadke ze praca jest i przedstawia swoje ogłoszenie. Wiec prosze uważac na to i dużo innych ofert. Bo w moim przypadku 2 pod rząd okazały sie fałszywe. Podam w razie czego dane jakie zostały mi podane Ramona Willson , 138 king street, wt24lq , Watford. tel to 044 79 27 317 125 adrs strony www.flex.co.uk jak zobaczycir któreś z tych danych to chrońcie isę jak ognia. pozdrawiam aha jeszcze inne ogłoszeni tez lipa tu nr 00447796411706 to sa parasoli w lodnynie(praca przy skłądaniu parasoli.
 
 
Ewa
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 2:32 pm   

Zadales jakis czas temu pytanie na forum i bardzo dokladnie Ci odpowiedzialam, sprawdzajac przy okazji, ze taki adres w ogole nie istnieje. Ktos inny zrobil to samo. Szkoda tego sprawdzania bylo, jak widze, bo i tak ruszyles w dluga i droga podroz. A sam sobie mogles siedzac przy komputerze w domu sprawdzic i potwierdzic pewne rzeczy.
Nie kometuje wiecej.
Swoja droga dziwne, ze tamten watek zniknal.
 
 
pako876
Niemowa


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 2:19 pm   

witam

Pisałem o oszustwie z firmy Flex Jak i również o firmie dotyczącej produkcji parasoli. Dziś zauważyłem w gazecie Wyborczej ponownie to ogłoszenie więc proponuje naprawde je ominąć i to dosyć szerokim łukiem.Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama