Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Angielski w Wrexham
Autor Wiadomość
sebkor


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 12
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:16 pm   Angielski w Wrexham

Forum dla chcących uczyć się angielskiego. Tutaj możesz też zadawać pytania dotyczące angielskiego!
 
 
Alka
Gość
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 5:01 pm   

Chcialabym sie dowiedziec czy w dalszym ciagu Panstwo prowadza kursy I jesli Tak to pod jakim nr moglabym sie z Panstwem skontaktowac ? Pozdrawiam
 
 
majka
Gość
Wysłany: Wto Maj 24, 2011 4:14 pm   

Jestem nauczycielem j. angielskiego, mogę pomóc w nauce we Wrexham. Moj mail:
 
 
sebkor


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 4:09 am   

Alka napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec czy w dalszym ciagu Panstwo prowadza kursy I jesli Tak to pod jakim nr moglabym sie z Panstwem skontaktowac ? Pozdrawiam


Tak
Zajęcia odbywają się w każdy czwartek, Na kurs można zapisać się w czwartki między 17 – 21 w budynku niebieskim (Blue Building). Zajęcia języka angielskiego będą trwały do końca roku akademickiego. Na koniec każdego semestru osoba, która zaliczy odpowiednią część materiału otrzymuje dyplom wydany przez Open College Network.

Tutaj jest mapka

Chcesz uczyć się angielskiego w komfortowej atmosferze? Wpadnij do Caia Park (College Harlech WEA) - zobacz mapę
kontakt: - kontakt po polsku Mapka
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 10:35 am   

Swietna inicjatywa, czy możesz Sebkor podać na PW swój nr. telefonu do siebie, chciał bym zamienić z Tobą słowo?
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
sebkor


Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:15 pm   

Cenzor napisał/a:
Swietna inicjatywa, czy możesz Sebkor podać na PW swój nr. telefonu do siebie, chciał bym zamienić z Tobą słowo?


Witam, telefon rzadko obieram, albo jestem poza domem i jestem bardzo zajety, albo jestem w domu i nie mam zasiegu, najlepiej emailowo; lub
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 9:53 pm   

sebkor napisał/a:
Cenzor napisał/a:
Swietna inicjatywa, czy możesz Sebkor podać na PW swój nr. telefonu do siebie, chciał bym zamienić z Tobą słowo?


Witam, telefon rzadko obieram, albo jestem poza domem i jestem bardzo zajety, albo jestem w domu i nie mam zasiegu, najlepiej emailowo; lub

Już nieaktualne.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 1,45 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama