Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
AIRSOFTGUN
Autor Wiadomość
Zulus 
Niemowa


Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: wrocek/cardiff
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:43 am   AIRSOFTGUN

Witam, przeczytałem temat o paintballu, w ktorym i cos o airsofcie było :P
Jak bardzo sie ciesze ze choc jedna osoba sie ujawniła ze w ASG gra ( Bartek)

Generalnie szukałem informacji o ASG na Wyspach, ale wszystko jest oparte o wyspecjalizowane firmy - trzeba płacić kazdorazowo za rozgrywke, co mi nie bardzo się podoba. Tak w PL nie było i myśle ze warto byłoby zebrac się na własną rękę, kupić swoja broń, zbierać maniaków i wyszukać jakieś własne miejsce.

Obaj z bratem jestesmy tu od 1,5 miesiąca, karabiny asg zostawilismy w PL, ale tu wkrotce chcemy kupic nowe (lepsze :> ). Jestesmy na etapie zbierania kasy, ludzi i informacji.

Co do zbierania ludzi - "starych" maniaków nie musze przekonywać, ze warto sie w Cardiff reaktywowac ;)
wszak chocby M4A1 CA kosztuje tu niecałą tygodniówkę pracy - w Polsce conajmniej miesiąc.
Myślę jednak, że więcej do ASG znajdzie się ludzi ciekawych czegoś nowego, czego jeszcze nie znają - Zapraszam! Tu na forum (czy nawet poza nim :) ) mozemy podyskutowac :P
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 3:46 pm   

zanim sie zaczniecie tak zbierac na wlasna reke, warto poczytac o przepisach dotyczacych takich zabaw, ja szukalem jakis maniakow do painta i tez nic nie znalazlem, co mnie bardzo zaskoczylo bo w Polsce tego jest pelno
calkiem mozliwe ze tutaj poprostu nie mozna sobie tak pojsc do lasu czy jeszcze gdzie tam i sie strzelac, wg mnie musi byc specjalnie wygrodzony obszar do tego,
jak sie cos dowiecie napiszcie
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Zulus 
Niemowa


Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: wrocek/cardiff
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 9:51 am   

coś jest na rzeczy, znalazłem cos takiego:
http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=32539

póki co, nie wycztałem, że jest zabronione organizowanie się na własną rekę, ale owszem jest w UK bardziej restrycyjnie niż w PL - chocby moc broni :kill:
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 33
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 7:02 pm   

Heehe ciesze ze moja mala przyneta chwycila :mrgreen:

Z checia pomoglbym w zorganizacji polskiej grupy ASG w Walii. Mysle o tym od przyjazdu do UK.
ASG jest doskonalym sposobem na maly relax, poznanie interesujacych ludzi i integracje, czytaj: skopanie tylkow ;) Walijczykom.
A moze - kto wie ? - wybierzemy sie na Berget Events 2008 ?
Ale tu juz za bardzo wybiegam w przyszlosc :)

Do rozgrywek ASG w UK sa wyznaczone specjalane miejsca, cena: od 10 funtow za dzien, z tego co wiem jest ich pare w Walii. Pytalem ludzi od paintballa o ASG - czesto stoja na Queen St, ale chyba nie utrzymuja kontaktu z miejscowymi airsoftowcami.

Porozmawiam z kolega Markiem, ostatnio byl calkiem zainteresowany tematem, mozliwe ze zapali sie do tematu widzac ze cos sie dzieje,zrobcie maly wywiad wsrod swoich znajomych.

Proponowalbym tutaj stworzyc male Know How na temat ASG :

1. Co to jest ASG.
2. Linki do community sites ( proponuje Arniego i WMASG )
3. Sklepy w UK i Polsce.
4. Prawo w UK a ASG.
5.Interesujace grupy ASG w UK i Polsce, imprezy masowe ( Berget i oczywiscie polskie strzelanki jak Tomaszow itp. itd.)

W pelni zdaje sobie sprawe ze ludzie maja swoje wydatki i zainteresowania ( chocby ja najpierw planuje kupno dobrego kompa i odlozenia kasy na wynajem osobnego mieszkania z kumplem) ale mysle ze jest to ciekawa alternatywa do marnowania czasu z browarem w rece:mrgreen:

Moje GG 8044569.
 
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 8:04 pm   

ja nawet jestem wstanie chwilo przerzucic sie na ASG, jezeli bedzie wieksze zainteresowanie to moge stworzyc dodatkowy dzial na forum
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 33
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 6:15 pm   

Dawid napisał/a:
ja nawet jestem wstanie chwilo przerzucic sie na ASG, jezeli bedzie wieksze zainteresowanie to moge stworzyc dodatkowy dzial na forum


To samo powiedzial twoj kuzyn,wiec mysle ze cos z tego bedzie.
 
 
 
Zulus 
Niemowa


Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: wrocek/cardiff
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 2:35 pm   

Elegancko!
Fakt, najpierw trzeba odłożyc kase ;P a wydatków troszke jeszcze jest, ale na asg kase sie znjadzie.
Jestem bardzo na tak, aby stworzyc druzyne airsoftową.

Co do tego "noł hał" to myslalem zeby poprostu żywcem ściągnąc np. z wmasg teksty o asg - tak aby ktoś nowy/zainteresowany tym, nie musial latać po linkach, tylko mial wszystko w jednym miejscu :P

Dowiedziałem się, że jednak ciężko będzie grać poza miejscami specjalnie do tego wyznaczonymi.
Czyli zostają nam tereny typu "Dragon Valley" ;)

Ps. Obaj z bratem pracujemy w Panasonicu na wieczornej zmianie i tam szukamy zainteresowanych ASG, jakby co :D
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 33
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 7:53 pm   

Dla ciekawych co to ASG Airsoftowa Miedzynarodowka ;)
 
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 8:59 pm   

widze ze klimat identyczny jak do tego z painta :kill:

zobaczcie tutaj http://www.youtube.com/watch?v=dZYQattE3cU jest to paintball D-DAY w USA, na ten zlot przyjezdza kolo 2000 tysiecy ludzi, trzeba sie zapisac zawczasu do odpowiedniej druzyny (niemcy-alianci) czytalem sprawozdanie z tego, pewien chlopak sie wypowiadal ze nie zdazyl sie zapisac do aliantow i musial grac jako niemiec, jest to smieszne poniewaz byl zydem :laugh:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Bartek 
Gaduła



Wiek: 33
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Cardiff / Poznan
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 7:10 pm   

Dawid napisał/a:
widze ze klimat identyczny jak do tego z painta :kill:

zobaczcie tutaj http://www.youtube.com/watch?v=dZYQattE3cU jest to paintball D-DAY w USA, na ten zlot przyjezdza kolo 2000 tysiecy ludzi, trzeba sie zapisac zawczasu do odpowiedniej druzyny (niemcy-alianci) czytalem sprawozdanie z tego, pewien chlopak sie wypowiadal ze nie zdazyl sie zapisac do aliantow i musial grac jako niemiec, jest to smieszne poniewaz byl zydem :laugh:


Zyd czy Niemiec krwawi tak samo ;) Mialem w planach Berget Events w tym roku, kupilem bilet, prom i dolaczylem sie do grupy Polakow po stronie ZSRR. W wyniku poslizgu z moim wyjazdem do Cardiff, wszystko sie ryplo ( kumplowi zreszta tez, nie byl wstanie przelozyc egzaminow )...ale za rok jade na bank. Z wami czy bez was :mrgreen:
 
 
 
-xSw- 
Niemowa


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 11:32 pm   

szukam ludzi z okolic manchesteru
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Reklama