Sheffield.infolinia.org

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencje pracy
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 712
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 2:17 pm   

Spore szanse na znalezienie pracy dają prywatne agencje, których jest w Sheffield sporo. W większości z tych agencji wiszą w oknach krótkie oferty - można się więc zorientować jakiego typu pracę oferuje dana agencja. Niestety często bywa tak, że ogłoszenia wiszą a pracy już dawno nie ma, jest to często stosowana praktyka zwłaszcza w okresie wakacyjnym gdy przyjeżdża tu najwięcej ludzi.



Przeczytaj artykuł
 
 
Barnsley1
Gość
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 2:17 pm   

Ja w wieku 17 lat Szukam Pracy stałej na terenie york shire ! kontakt pod którym można udzielić wskasówek dotyczących pracy
07516260515
Czekam na oferty pracy

Pozdrawiam :)
 
 
Maaaartaaaaa
Gość
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 7:20 pm   

prosze o kontakt jesli ktos sie orientuje w jakich agencjach jest praca i zbytnio nie jest wymagany angielski.
07754230805 dziekuje z gory
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 11:17 am   

Maaaartaaaaa napisał/a:
prosze o kontakt jesli ktos sie orientuje w jakich agencjach jest praca i zbytnio nie jest wymagany angielski.
07754230805 dziekuje z gory

Proponuje Ci zajrzeć i popytać we wszystkich które znasz sama, lub które znajdziesz na mapie miasta.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
karolina
Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 2:30 pm   

17 lat szukam pracy na terenie sheffield bardzo chetnie przyjme kazda prace doswiadczenie (KITCHEN ASISTANTE) NAJCHCETNIEJ FABRYKI I RAESTAURACJE    07749130030
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 10:10 pm   

Sheffield to naprawdę nie jest małe miasto, naprawdę ma sporo agencji pracy, więc dla chcącego praca się znajdzie. Najlepiej iść na łatwiznę i dać ogłoszenie z telefonem i czekać aż praca was znajdzie? No bez przesady :027:
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
tomasz 
Niemowa


Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Rotherham (Anglia)
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 7:18 pm   

Czesc szukam pracy jako malarz,szpachlarz w Rotherhamie i obrebie .Prosze o kontaakt pod num tel.07599651994.Dzieki
 
 
sandra
Gość
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 6:26 pm   

Witam,szukam pracy na terenie Hampshire,mam zawod technolog zywienia,dietetyk,pracowalam wczesniej w firmie na stanowisku line supervisor(kierownik liniowy),z rozmowa po angielsku w sumie nie mam problemu,ale mam problem ze znalezieniem pracy poniewaz nie mam prawa jazdy,a wszedzie prawie chca z prawem jazdy i z doswiadczeniem-jak ludzie maja zdobyc doswiadczenie jak im na zdobycie jego nie daja szans?(kolko sie zamyka),wysle swoje cv oczywiscie,jak bedzie jakas oferta...Dziekuje i pozdrawiam
moj nr tel.:07872486404
 
 
Dorota
Gość
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 9:02 am   Praca/szukam

Witam, szukam pracy, niestety (podejrzewam, ze z powodu wakacji), nie moge jej znalezc od dluzszego czasu... jesli ktokolwiek cos wie, prosze o kontakt 07909 368731
 
 
Przemek
Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 6:41 pm   

witam
potrzebuje pomocy kogos co dobrze gada po angielsku zeby poszedł do siedziaby gry online i przekonał ich zeby odblokowali konto ktore mi zablokowali jesli mi odblokuja to zaplace 400zł za pomoc
wiecej szczegóły podam na priw
zainteresowanych
 
 
Mufas
Gość
  Wysłany: Wto Lis 22, 2011 9:31 pm   Agencje

Siema. Czy orientuje sie ktos gdzie sa 'specjalistyczne' agencje pracy? Jestem technikiem elektrykiem i szukam pracy raczej w zawodzie a nie mam pojęcia gdzie takiej agencji szukać.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 7:02 am   Re: Agencje

Mufas napisał/a:
Siema. Czy orientuje sie ktos gdzie sa 'specjalistyczne' agencje pracy? Jestem technikiem elektrykiem i szukam pracy raczej w zawodzie a nie mam pojęcia gdzie takiej agencji szukać.

O ile się nie mylę, to oferty pracy o jakie Ci chodzi powinieneś znaleźć w Job Center.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Krzysiek
Gość
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 3:06 pm   

Witam czy mi ktoś może pomóc w znalezieniu pracy w Bouremouth ,mieszkam z rodziną.Potrafie robić w budownictwie,wykończenia mieszkań,oraz posiadam uprawnienia na wózki widłowe,suwnice,windy i prawo jazdy kat B.Albo dobrą agencje pracy.Troche problem z językiem ale się ucze,potrafie się porozumieć prosz wszelkie informacje przez tel.07762282943,lub na meila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama