Leicester.infolinia.org

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencje pracy
Autor Wiadomość
Monika
Gość
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 10:04 am   

Czy może ktoś wie w których agencjach nie wymagają komunikatywnego angielskiego? Wiem że są takie które wysyłają do firm gdzie pracują polacy jako przełożeni i wtedy nie trzeba dobrze mówić po angielsku.Jak ktoś zna taką agencje i podzieli się informacją będę bardzo wdzięczna.
 
 
akrupa2
Gość
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 8:50 pm   

witam,jak wygląda sytuacja z pracą na terenie Walli,chodzi mi o takie miasta jak [color=#1a1a1a; font-family: arial, verdana, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 15px; text-align: left]Newport,[/color]Leicester.Pozdrawiam
 
 
Ghost
Gość
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 7:34 pm   

nie tylko chyba nie polecam równierz GAP Perssonel 'u we Flincie na walii są na tyle bezczelne polki że nie chcą mi od 2 miechów wystawić P45 równierz nie polecam można by książki pisać z moich doświadczeń pisać , pozdrawiam i odradzam tej pieprzonej agencji. :fuckyou2:
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 7:25 am   

Ghost
Rozumiem, że z agencja rozstałes sie zgodnie ze wszystkimi wymogami czyli
- wypowiedzenie
- rozliczenie z ewentualnie powierzonych materiałów
- kulturalne "żegnam"

Jeśli nie zastosowałeś sie do pierwszych 2 zasad, to wcale mnie nie dziwi, że się "bujasz" z tym P45 juz 2 miesiące.

A teraz grzecznie zadzwoń do pań, przeproś i jeszcze grzeczniej poinformuj je, że oczekujesz na swoje P45 :mrgreen: a jeśli mają z tym jakis problem szukaj pomocy w CAB lub JCP
 
 
 
Mmonnicczkka 
Niemowa


Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź (Lodzkie)
Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 5:50 pm   

Witajcie mieszkam w leicester juz miesiac i nie mam nadal pracy  jeste nas czworo. poszlismy ostatnio do
ENCORE przyjela mnie niezbyt mila pani szkoda gadac, reszta trafila
lepiejn na milych ludzi - poki co . jedno z nas mialo na drugi dzien
telefon juz do pracy (oczywiscie nie ja :/ :diabelek: ) watpie ze ta kobieta mi
cokolwiek zalatwi byla wrecz obrazona z tam jestem.     Czy polecicie
mi  jakas naprawde dobra agencje zebym w koncu dostala jakas prace.
Pozdrawiam




Monika :d
 
 
Kasikkk
Gość
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 12:34 pm   

Cytat:
Witajcie mieszkam w leicester juz miesiac i nie mam nadal pracy jeste nas czworo. poszlismy ostatnio do
ENCORE przyjela mnie niezbyt mila pani szkoda gadac, reszta trafila
lepiejn na milych ludzi - poki co . jedno z nas mialo na drugi dzien
telefon juz do pracy (oczywiscie nie ja :/ iabelek: ) watpie ze ta kobieta mi
cokolwiek zalatwi byla wrecz obrazona z tam jestem. Czy polecicie
mi jakas naprawde dobra agencje zebym w koncu dostala jakas prace.
Pozdrawiam



Monika




Ja tam samo ciagle szukam pracy, ten rok jest naprawde kiepski. podaj maila to moze wymienimy sie doswiadczeniami zwiazanymi z poszukiwaniem i cos znajdziemy :)
 
 
Leicester
Gość
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 9:11 pm   

Skills Co Ltd

46 Market Place South, Leicester LE1 5GF

0116 261 9339





Red Rock Partnership


23 Halford Street Leicester Leicestershire LE1 1JA

0116 251 7716




Industrious People

Sunningdale Road Leicester Leicestershire LE3 1UR


0116 287 9514




Casepak (jest to nazwa firmy w ktorej sie pracuje, nie agencji rekrutujacej tam; agencja jednak znajduje sie w tym samym miejscu)

Sunningdale Road Leicester Leicestershire LE3 1UR

(Na przeciw agencji Industrious People)

W tej agencji nie wymagaja znajomosci jezyka angielskiego, praca jednak nie nalezy do najprzyjemniejszych.
 
 
stanislaw
Gość
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 6:30 pm   

wiekszos pan zatrudnionych w agecjach to panie sa nie mile bardzo wysokie maja o sobie miemanie. kto sie nie poczuwa do tych zarzutow niech nie czuje sie urazony tych co to dotyczy niech sie wstydza
 
 
łooo
Gość
Wysłany: Sro Lip 10, 2013 12:38 pm   

Rd Leicester to agencja w której zatrudnia sie tylko znajomych. Do tego oszukują, krecą w każdej mozliwej sprawie. Powinni wymienic cały team, może wkoncu zapanował by porządek...jołł :fuckyou2:
 
 
mala
Gość
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 9:48 pm   

wszedzie tylko znajomosci w agecji, niestety czasy nastaly jak w Polsce i ludzi traktuja jak smieci :cry:
 
 
ONI
Gość
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 5:25 pm   

Agencje knight recruitment omijajcie z daleka, nie wyplaca holidayi w terminie .panie tampracujace traktuja ludzi jak smieci .
 
 
Nie Polecam
Gość
Wysłany: Sob Wrz 06, 2014 6:38 pm   

Witam zamast wam cos polecic, odradze wam agencje pracy Red Rock Partnership, owszem dadza wam prace, ale nie w samym Leicester a najczesciej gdzies poza, 10, 20 mil od Leicester, gdy zadzwonia to chcieliby aby w trybie natychmiastowym sie tam znalezc, najlepiej odrazu wszystko rzucic, nie jesc sniadania, nie umyc sie etC. Nastepna kwestia dotyczy pieniedzy, nie dosc ze pracujemy za minimum w takiej agencji, placicmy TAX i IN to narzucaja rozmaite dodatkowe oplaty takie jak jakies instytucje ktore beda nas rozliczac etC ( okolo 15? tygodniowo) , jezeli uda wam sie z tego zrezygnowac, to agencja znajdzie kolejna instytucje ktora nas bedzie skubac z pieniazkow. Kolejnym absurdem jest to ze za kazdy przelew co piatek agencja pobiera 2,70 ? .
A wiec Ludzie ktorzy lubia utrzymywac bande oszukancow, kombinatorow, chamow polecam Red Rock Partnership w Leicester :) ) :lol: :lol: :lol:
 
 
Izka
Gość
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 4:49 pm   

potrzebuje pracy Bournemouth prosze o namiary slaby angielski
 
 
Gagatek
Gość
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 10:23 pm   

Cytat:
olGagatek napisał(a):Cenzor napisał(a): Ja znam polki pracujące w agencjach, wszystkie są miłe, i TO JAK.Jakieś dziwne doświadczenia macie.
Nie wiem w jakich "agencjach" te doświadczenia masz... i kto komu płacił
Czy to ważne kto komu płaci?
Ważne żeby było miło.
Nie bądźmy takimi materialistami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Reklama