Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Aresztowany w Polsce za zabójstwo w Londynie

Aresztowany w Polsce za zabójstwo w Londynie

2012-02-19 09:48:19

Do Komendy Stołecznej Policji zgłosił się Brytyjczyk poszukiwany przez tamtejszą policję za zabójstwo swojej dziewczyny. Kobieta została uduszona. Do tragedii doszło w styczniu w Londynie.

 

Jason M. został aresztowany, czeka go ekstradycja.

Jak powiedziała we wtorek PAP Edyta Adamus z zespołu prasowego KSP, mężczyzna zgłosił sie na policję, bo chciał porozmawiać o zdarzeniu, do którego doszło dwa tygodnie wcześniej w Londynie. Mężczyzna został przesłuchany w obecności tłumacza przysięgłego.

"Jason M. przyznał, że podczas kłótni ze jego dziewczyną doszło do rękoczynów. W wyniku tego zdarzenia udusił kobietę" - wyjaśniła Adamus.

Kilka dni później Jason M. wyleciał do Polski i przez kilka dni przebywał w Warszawie. "Jak sam przyznał, nie mógł już sobie poradzić z tym, co się stało, postanowił więc zgłosić się na policję, aby o wszystkim opowiedzieć" - powiedziała Adamus. 

Polscy policjanci potwierdzili tożsamość mężczyzny i ustalili, że jest on poszukiwany przez brytyjską policję. O zatrzymaniu został poinformowany m.in. oficer łącznikowy Wielkiej Brytanii. 

Jason M. oczekuje w areszcie na ekstradycję do Wielkiej Brytanii.

 

http://elondyn.co.uk

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa