Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Polska -> Kto głosuje na Komorowskiego?

Kto głosuje na Komorowskiego?

2010-06-16 12:15:26

Na wybory warto pójść, żeby mieć wpływ na rzeczywistość, która nas otacza. Za tych, którzy nie chodzą na wybory decydują inni. Jeśli nie chcesz, żeby inni wybrali Twojego prezydenta, spotkajmy się 20 czerwca przy urnie wyborczej.

Nazywam się Komor Bronisławski. Kandyduję na stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Kandyduję, by wypełnić wolę mojej partii, która najlepiej wie, jakie są potrzeby Polaków.

Zabacz prawdziwe oblicze "Hrabii" na ciamciaramcia.xaa.pl


 

Reklama ogólnosieciowa

Posiadam lata doświadczenia w życiu publicznym. Byłem posłem, a nawet ministrem, jednak największą władzę dawało mi bycie sekretarzem generalnym dwóch partii. Zarówno Unia Demokratyczna, jak i Stronnictwo Konserwatywno Liberalne pod moimi rządami upadły, ale się przecież starałem. Teraz chcę być Prezydentem. W końcu do trzech razy sztuka i musi mi się coś udać. Jeśli jednak Wyborco wolisz stabilną Polskę, to nie trać czasu głosując na mnie.

Często podkreślam swe szlacheckie pochodzenie. To dla mnie bardzo ważne, gdyż herb Ciamciaramcia zobowiązuje. Jako głowa rodziny przypominam swym dzieciom o korzeniach. Nie jest to marnym chwaleniem się. Cechą moich wspaniałych przodków była skromność i działalność na rzecz Polski. Teraz ja kontynuuję ich tradycję.

W naszym systemie konstytucyjnym Prezydent ma rolę szczególną. Jak sam Donek wielokrotnie wspominał, prezydentura to tylko funkcja reprezentacyjna, pozbawiona realnej władzy. Jednak nie boję się podjąć tej świecznikowej roli. Poradzę sobie z czyszczeniem żyrandoli oraz czerwonych dywanów. Cała Polska będzie ze mnie dumna.

Polityka dla mnie to coś więcej niż spory czy walka. To także sposób na życie. Zawsze starałem się być po stronie zwycięzców. Dzięki temu utrzymuję się na powierzchni od ponad dwudziestu lat.

Polacy powinni być dumni ze swego kraju, a także władz państwowych. Ze mnie można być dumnym. W ten sposób właśnie chcę zjednoczyć Polaków. Jestem gotów opowiadać o swej wspaniałej historii rodziny szlacheckiej. Jestem również gotów służyć oddanie Platformie Obywatelskiej. To dla swej partii zgodziłem się na kandydowanie. Nikt inny nie chciał objąć roli czyściciela żyrandoli. Jednak nie uniosłem się honorem, jak inni. Jako Prezydent w pełni będę starał się popierać wszelkie działania premiera Donka.

Program wyborczy widać w każdym moim działaniu, słowie i geście. Nie ma sensu na jego bliższe przedstawianie. Jako polityk nowoczesny nie będę zanudzał swych wyborców merytorycznymi hasłami. Współczesny hrabia to przyszłość dla Polski.

Szanowny Wyborco, nie proszę Cię o poparcie, gdyż jestem zbyt dobrym kandydatem by o to prosić. To powinno być dla Ciebie oczywiste, że trzeba wybrać właśnie mnie. Mam nadzieję, że chociaż w roli Prezydenta Polski sobie poradzę.

źródło: ciamciaramcia.xaa.pl

Oceń artykuł
(głosów: 9, średnia ocena: 4,3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (2)
Danie! Danie!
Jak napisał pare dni temu Ziemkiewicz. Te wybory nie są za PiSem czy PO, lewicą czy prawicą, a za Polską podległą lub Polską broniącą suwerenności. Dobrze by było aby sympatycy Pana Komorowskiego zechcieli przeanalizować fakty (nawet ostatnich paru miesięcy) i wyciągneli z nich wnioski. Tak poprostu - dla Polski
  • 2010-06-17 10:09
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0
Danie! napisał(a):
Jak napisał pare dni temu Ziemkiewicz. Te wybory nie są za PiSem czy PO, lewicą czy prawicą, a za Polską podległą lub Polską broniącą suwerenności. Dobrze by było aby sympatycy Pana Komorowskiego zechcieli przeanalizować fakty (nawet ostatnich paru miesięcy) i wyciągneli z nich wnioski. Tak poprostu - dla Polski


Z jednej strony dobrze że Polskie wybory prezydenckie i ogólnie wybory w Polsce nabrały swoistego smaczku.
Szkoda tylko że nie są uczciwie prowadzone, a wszystkie chwyty są dozwolone z ostatnim - sprawy w sądzie itd...
Kazdy logicznie myślący człowiek zda sobie sprawę z tego że tu nie chodzi o walkę o swoje racje, tylko chodzi o kampanie wyborczą.
Kto kogo ma przepraszać w TVP, jak długo i często, ogłasza sąd, chcąc nie chcąc Pan Jarek i Pan Bronek będą dłużej na antenach radiowych i telewizyjnych.
Ciągle zaskakuje mnie bezczelność TVP, brak mi do niej słów.
Dobrze że jej nie oglądam, bo chyba telewizor by wylądował za oknem.
  • 2010-06-17 12:39
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa