Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Prasa Polonijna -> Boją się, że nie podołają.

Boją się, że nie podołają.

2010-02-11 00:36:42

Kanadyjskie panie lekkich obyczajów obawiają się igrzysk olimpijskich. Konkretniej - wzmożonego zapotrzebowania na swą pracę.

Reklama ogólnosieciowa

Jak donosi gazeta "Vancouver Sun", nadmiar roboty może wpłynąć na jej jakość, a więc także i na zadowolenie klientów.
- Powiedziano nam, że będziemy mieli tysiąc razy więcej pracy, niż możemy to sobie wyobrazić. Trochę się martwię o swoich klientów, że nie do końca będą zaspokojeni - mówi miejscowej gazecie Brandy Sarionder, właścicielka salonu masażu i klubu ze striptizem.

Pani Sarionder wysoki popyt na usługi swych dziewcząt postanowiła przekuć w duży zysk: zatrudniła dodatkowy personel i wydłużyła godziny otwarcia swoich przybytków.

Ogłoszenia w poszukiwaniu nowych dziewcząt dała sporo wcześniej, aby mieć pewność, że odpowiednia kadra na pewno się znajdzie. Jak jednak mówi, problemu z chętnymi nie ma, bo w ciągu każdego tygodnia przychodzi do niej około 100 kobiet, które są gotowe do pracy od zaraz.

Liczą na NiemcówZa najbardziej pożądanych uchodzą klienci z Wielkiej Brytanii i Niemiec. - Oni są może najbardziej perwersyjni, ale za to nie szczędzą pieniędzy - ocenia Sarionder.

Na walkę z prostytutkami nastawiła się już kanadyjska policja. - Prostytucji na ulicy mówimy NIE, ale wiemy, że istniała ona przed igrzyskami, będzie istnieć w trakcie i nie zniknie po. Jedyne, co możemy zrobić, to starać się uświadamiać ludziom związane z tym ryzyko - mówi policjantka Lindsey Houghton.

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa