Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leicester [zmień miasto]

Leicester -> Urodziła na chodniku

Urodziła na chodniku

2009-09-01 15:59:25

Pewna Brytyjka mieszkająca w Leicester musiała urodzić dziecko na chodniku po tym, gdy szpital odmówił jej przysłania ambulansu. Całą sprawę opisuje serwis internetowy brytyjskiego tabloidu "Daily Mail".

Gdy Carmen Blake, 27-letnia matka trojga dzieci, niespodziewanie poczuła bóle porodowe, zadzwoniła do oddalonego od jej domu o 100 metrów szpitala, by przysłali karetkę. Odmówiono jej jednak ambulansu i polecono, aby wzięła gorącą kąpiel i po prostu przyszła na izbę przyjęć.

Reklama ogólnosieciowaKobieta zrobiła jak jej powiedziano, jednak będąc doświadczoną matką, w trakcie kąpieli wyczuła, że poród będzie szybki i dziecko przyjdzie na świat wcześniej niż się spodziewała. Zadzwoniła jeszcze raz do pobliskiej placówki z prośbą o karetkę, lecz ponownie jej odmówiono i kazano przyjść piechotą.

Zdana na własne siły Carmen Blake wyszła z domu, lecz do szpitala już nie zdążyła dojść. Zaczęła rodzić na chodniku, dosłownie kilkadziesiąt metrów od izby przyjęć. Na szczęście natychmiastowej pomocy udzieliła jej zatrudniona w szpitalu fizjoterapeutka, która właśnie szła do pracy. Wezwała do rodzącej kobiety karetkę i pomogła odebrać poród. Gdy po chwili na miejsce przyjechali medycy, było już po wszystkim - na świat przyszła zdrowa dziewczynka

Mimo szczęśliwego zakończenia, Carmen Blake była zbulwersowana tym, jak została potraktowana przez służby medyczne. Rzeczniczka wspomnianego szpitala zapowiedziała, że wszelkie zażalenia zostaną skrupulatnie rozpatrzone - pisze "Daily Mail".

źródło wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa