Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> O2 Your Country Live: MYSLOVTIZ

O2 Your Country Live: MYSLOVTIZ

2009-03-18 23:35:49

O2 Your Country Live pragnie uczcić wielonarodowość społeczeństwa Wielkiej Brytanii najlepszą muzyką wykonywaną na żywo. W ramach serii ekskluzywnych i niepowtarzalnych koncertów, w marcu bieżącego roku, w IndigO2N, wystąpią zespoły, muzyka których cieszy się popularnością na całym świecie. Podczas trzydniowego widowiska, na które składać będą się koncerty pod specjalnym patronatem O2, zaprezentują się najlepsze zespoły z każdego zakątka globu. Fani będą mieli wyjątkową okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu z największymi gwiazdami i ikonami sceny muzycznej Antypodów, Azji oraz Europy Wschodniej.

Reklama ogólnosieciowa

Tylko 26 marca polski super zespół Myslovitz uświetni imprezę Your Country Live swoim rockowym brzmieniem rozpoznawalnym na całym świecie. Związany z wytwórnią EMI zespół często porównywany przez krytyków jest z grupą Radiohead, choć ich twórczość bardziej przypomina melancholijny nastrój zespołu Travis czy Coldplay. Dzięki wsparciu ze strony MTV Europe zespół zyskał ogromną popularność w radiu Last Fm, gdzie ich utwory były odtwarzane ponad 6 milionów razy, skupiając wokół siebie 110 000 wiernych słuchaczy. Obecnie Myslovitz jest najlepiej rozpoznawalnym polskim zespołem za granicą.

To nie wszystko! Jako support przed gwiazdami z Polski zagra rumuński duet Morandi. Muzycy zdobywają pierwsze miejsca rumuńskich list przebojów dzięki utworowi „Save Me” pochodzącemu z ich trzeciego albumu „N3xt”, który ukaże się w nadchodzących miesiącach. Ich poprzednia płyta „Reverse” rozeszła się w dwumilionowym nakładzie. 26 marca w IndigO2 zagrają wyjątkową kompozycję utworów przygotowaną specjalnie na tę okazję. Nie możesz tego przegapić.

Impreza Your Country Live skupi śmietankę sceny muzycznej Europy Wschodniej, która zbierze się w jednym miejscu na jeden wyjątkowy wieczór i w jednym celu: zagrać świetny koncert dla grupy wybrańców.

Impreza Your Country Live organizowana jest przez operatora O2 oraz Your Country SIM oferującego swoim abonentom 100 dodatkowych darmowych minut na rozmowy do dowolnego kraju w przypadku doładowania za 15 £.

Fotografowie z www.musicaroundus.co.uk uczestniczą podczas 3 dniowego koncertu, specjalnie dla czytelnikow infolinia.org - foto materiał, wywiad z gwiazdami oraz przegląd płyty Myslovitz już wkrótce na powyższych stronach.

Informacje o imprezie:

Wydarzenie: O2: Your Country Live: Myslovtiz jako support Morandi
Kiedy:
czwartek 26 marca
Gdzie:
IndigO2- Centrum O2 – Londyn
Godzina:
19:00

Bilety: wyślij SMS o treści MYSLO na nr 67777, aby wziąć udział w konkursie. Do wygrania bilet dla dwóch osób na koncert zespołu Myslovitz organizowany w hali IndigO2.

Strona internetowa: www.O2.co.uk/yourcountry

Informacje dla mediów:

Bilety dostępne w konkursie SMS-owym przeznaczonym wyłącznie dla abonentów O2. Zapraszamy abonentów O2 (wraz z osobą towarzyszącą) do uczestnictwa w konkursie.

Wyślij SMS o treści MYSLO na nr 67777, aby wziąć udział w konkursie. Do wygrania bilety dla dwóch osób na koncert zespołu Myslovitz, który odbędzie się 26 marca w hali IndigO2. 

Miesiąc przed datą koncertu w drodze losowania wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu, którzy otrzymają SMS ze specjalnym kodem wymaganym w celu odbioru biletów. Aby otrzymać bilet, kod należy wprowadzić do wyznaczonych automatów rozmieszczonych na terenie O2 Arena w dniu koncertu.

Informacje dodatkowe:

www.myslovitz.pl/dyskografia_en.php

www.morandi-music.com/

www.O2.co.uk/yourcountry

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa