Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> Kasia Cerekwicka, Kasia Kowalska oraz Natalia Lesz

Kasia Cerekwicka, Kasia Kowalska oraz Natalia Lesz

2009-03-10 15:06:24

„Po raz kolejny spotkaliśmy się w “swojskim” gronie, po raz kolejny Londyn oraz... Polska bardzo dobrze znana scena muzyczna – tym razem byli to: Kasia Cerekwicka, Kasia Kowalska oraz Natalia Lesz.

Trzy Divy dały znakomite show podczas polonijnego spotkania na "Festivalu Cooltury" w klubie O2 Empire na Londyńskim Shepper Bush, atmosfera nabierała tempa z każdą minutą – na Naszych oczach doszło do pokazu prawdziwej miłości ze strony fanów (fanki), która była gotowa do walki o ostatnia koszulkę z autografem Natalii Lesz (która później z niewiadomych powodów pokazywała język jednemu z prowadzących…). Walka zakończyła się wymianą koszulek, podczas której wydarzyło się kilka nieoczekiwanych sytuacji oto zdjęcia…

Reklama ogólnosieciowa

Kasia Cerekwicka jak zwykle rozbawiała publiczność żartami oraz gorącą rozmową z publicznością. Pomiędzy Divami odbywały się losowania nagród – między innymi lot helikopterem nad Londynem oraz wiele atrakcyjnych konkursów. W między czasie Natalia Lesz uczyła jednego z prezenterów tańca – wyniki wkrótce na parkietach londyńskich klubów.

Dziękujemy serdecznie Naszym Rodowitym gwiazdą oraz zapraszamy ponownie, już w listopadzie będziemy gościli w Londynie znakomity Polski zespół – Feel. Relacja oczywiście na infolinia.org.

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
(głosów: 8, średnia ocena: 4,9)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
Nie był to autograf Natalii tylko Kaśki.... to tak dla sprostowania. jestem fanką Kaśki Kowalskiej i to dla niej przyjechałam na koncert. Koszulkę zdobyłam bo po koncercie oczywiście mi ją podpisała.... Dlatego doszło do wymiany koszulek.... Jednak całość jako koncert był świetny dzięki za publikację zdjęć i ja też jakieś załańczam z pozdrowieniami.... (dla kogoś kto wymienił się ze mną koszulką)
  • 2009-03-13 18:18
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa