Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> STRZELEC - Czy znasz swoje dziecko?

STRZELEC - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 23:28:56

STRZELEC     (22 listopada - 20 grudnia)

 

DZIECI URODZONE W ZNAKU STRZELCA

Kiedy rodzicom urodzi się dziecko mające słońce w znaku Strzelca mogą mówić o szczęściu. W towarzystwie tego dziecka bowiem, dla dorosłych powtórnie zaczyna się nowe życie: zabawy młodzieżowe, sporty, gry, wycieczki. Do tego wszystkiego trzeba powrócić, jeżeli nie chce się utracić kontaktu z dzieckiem. Jeżeli ktoś chciałby zaimponować młodemu Strzelcowi, recytując np. wiersze sławnego poety, narazi się na uśmiech pełen politowania. Zrehabilitować się można znajomością konstrukcji rakiety księżycowej lub wiedzą o innych ciekawych sprawach (UFO, parapsychologia).

Reklama ogólnosieciowa

Ruchliwość dziecka ze znaku Strzelca nawet świętego wyprowadzi z równowagi. Taki smyk ani chwili nie może usiedzieć spokojnie i milczeć. Umysł jego jest ruchliwy i bystry. Potrafi zadręczać pytaniami otoczenie. W szkole nauczycielki mają z nim utrapienie. Tylko nauczyciel od wychowania fizycznego jest zadowolony, bo mały Strzelec chętnie okazuje swą sprawność. W zachowaniu przypomina młodego źrebaka, w czym jest podobny do Barana. Ze szkoły wraca często ubrudzony i obdarty. Nieraz coś zgubi lub podaruje. Rano trudno mu wstać, bo do późnej nocy czytał jakieś fantastyczne przygody. W rozmowie dzieci te są inteligentne i rozgarnięte. Z nauką nie mają wielkich kłopotów. Są ogólnie lubiane. W czasie wakacji nie wolno dzieci tych trzymać w mieszkaniu. Muszą się wyszumieć i uwolnić od nadmiaru sił.

Uganiając się niezmordowanie za dnia, pod wieczór młode Strzelcyi są zmęczone. Lecz to nie ma większego znaczenia. Wszak odrabianie co trudniejszych lekcji za swą latorośl jest coraz bardziej modne wśród nowoczesnych ojców.

Rewelacyjnych i bardzo swobodnych poglądów młodej Strzeleci na sprawy miłości, seksu, itp. matki słuchają ze zgrozą. Na szczęście są to tylko teorie. W praktyce Strzelec jest bez porównania rozsądniejsza.

Rodzice! Nie rozpoczynajcie żadnego przemówienia do młodego Strzelca, bez względu na płeć, od słów: "bo za moich czasów...". Narazicie się na ośmieszenie. W młodości dzieci spod tego znaku naukę traktują jako zawracanie głowy, lecz dorastając szybko rozsądnieją. Zazwyczaj trudno decydują się na jakiś zawód, choć nie było jeszcze chyba Strzelca, który zszedłby na psy. I w tym cała nadzieja. A propos psa. W grach i zabawach pies może w dużym stopniu zastąpić zmęczonych rodziców.

Zobacz także:

 

Pobrane ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa