Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> SKORPION - Czy znasz swoje dziecko?

SKORPION - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 22:48:48

SKORPION        (23 października - 21 listopada)

WODNIKWODNIKDZIECI URODZONE W ZNAKU SKORPIONA

Skorpiony to dzieci z charakterem już od najmłodszych lat. Większość dzieci trudnych pochodzi z tego znaku. Bojowe, uparte, samowolne. W duszy kpią sobie z każdego i ze wszyskiego, nieraz nawet podświadomie. Głód wiedzy odzywa się u nich bardzo wcześnie. Ojciec odsyłający małego Skorpiona ze słowami: spytaj mamę, nie przeszkadzaj mi, nie mam czasu itp. - otrzyma z miejsca etykietę głupca i nieuka. Pod tym względem bystrość i spostrzegawczość Skorpionka jest niesłychana.

Reklama ogólnosieciowa

Dzieci z tego znaku są zdolne, bystre i inteligentne, lecz nie spodziewajmy się po nich uległości i łagodności. Należy pilnować się, aby za wcześnie nie wyrosły rodzicom ponad głowy. Wychowanie ich jest raczej trudne. Bojowość Skorpiona przejawia się wcześnie, jak u młodego szczupaka. Z tego znaku, a także ze znaku Barana, pochodzą wszelkie sławne "en-fants terribles", dzieci, o których rodzice myślą z drżeniem serca, jaką niespodzianką zadziwią dom, szkołę, rodzinę. Młode Skorpiony łakną wiedzy. Czytają dużo, wcześnie maja zainteresowania naukowe. Aby sprostać ich niezmordowanym i wszechstronnym pytaniom, musi ojciec nieraz sięgnąć po encyklopedię.

Inne jego cechy to zaciętość, agresywność i wytrwałość. Zainteresowania seksualne odzywają się tu wcześniej, niż u innych dzieci. Uwaga więc na towarzystwo, w jakim przebywają! Młode Skorpiony muszą się wyżyć, wyhasać i rozładować gromadzącą się w nich energię. Ubrania idą często w strzępy. Z tym trzeba się pogodzić. Światu potrzebni są pionierzy, zdobywcy, wojownicy, konkwistadorzy i w ogóle ludzie dzielni, idący na całego. Niech więc rodzice poniechają nadmiernego przycierania rogów małemu Skorpionowi. Zrobi to za nich samo życie. Niech mu natomiast ułatwiają zdobywanie wiedzy, tej jedynej rzeczy, która ma w naszym życiu wartość bezsporną.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa