Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> Od kwietnia wyższy Council Tax

Od kwietnia wyższy Council Tax

2009-02-26 16:55:37

Osoby, które mieszkają w Anglii lub Walii od kwietnia zapłacą wyższy podatek. Council tax wzrośnie o 3 proc. To oznacza, że roczne dochody zostaną uszczuplone o 41 funtów - informuje Goniec.com.

Mieszkańcy Anglii i Walii są oburzeni kolejną podwyżką. - Taka sytuacja jest absolutnie nie do przyjęcia. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy wiele rodzin codziennie stara się o to, aby w domu było co jeść - mówi Matthew Elliott ze stowarzyszenia podatników.

Nie mają się czego obawiać mieszkańcy Szkocji. Tam lokalny rząd nie zdecydował się na zwiększenie podatku ze względu na kryzys finansowy.

Reklama ogólnosieciowa

 

Teraz od brytyjskiego premiera Gordona Browna oczekuje się podjęcia takiej samej decyzji. Konserwatyści już zapowiedzieli, że jeśli wygrają wybory, natychmiast zamrożą wysokość podatku co najmniej na 2 lata - informuje Goniec.com. Za czasu obecnego rządu council tax zwiększył się już dwukrotnie.

źródło informacji: INTERIA.PL

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa