Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Samochód w UK -> Ubezpieczenie samochodu przez internet

Ubezpieczenie samochodu przez internet

2008-11-11 10:45:30

Jakiś czas temu kupiłem ubezpieczenie samochodowe w Internecie. Po kilku tygodniach firma ubezpieczeniowa podniosła mi cenę ubezpieczenia, ponieważ nie mogła zaakceptować moich polskich zniżek za bezszkodową jazdę, pomimo tego. że miałem list od mojego polskiego ubezpieczyciela. Co mogę teraz zrobić? Nie stać mnie na płacenie tak wysokiej składki.

Jedną z największych zalet Internetu jest to. że można wyszukać i Kupić Ubezpieczenie bardzo szybko bez konieczności rozmawiania z kimkolwiek. Musimy jednak pamiętać o tym. że cena. którą otrzymamy w Internecie uzależniona jest od informacji, które wpiszemy do formularza. Ze względu na barierę językową, która dotyczy większości z nas. nie zawsze będziemy w stanie zrozumieć specjalistyczną terminologię ubezpieczeniową, a taka właśnie zawarta jest w zasadach ubezpieczenia (terms and conditions). Kupując ubezpieczenie przez internet nie mamy szansy uzyskania odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości, jeżeli takie mamy.

Reklama ogólnosieciowa

Odpowiadając na Twoje pytanie: zanim zdecydowałeś się na kupno polisy w Internecie, powinieneś był dowiedzieć się. czy firma ubezpieczeniowa, w której chcesz ubezpieczyć swój samochód zaakceptuje Twoje zniżki z Polski. a jeśli tak. to na jakich zasadach to zrobi, na przykład. czy list musi być przetłumaczony na język angielski czy nie itd. Nasze doświadczenie w A-Plan Insurance pokazuje, że różne firmy ubezpieczeniowe wymagają różnych zaświadczeń o bezszkodowej jeździe. Musimy pamiętać o tym, że firma ubezpieczeniowa ma prawo podnieść nam cenę ubezpieczenia. jeśli nie dostarczymy odpowiednich dokumentów. właśnie dlatego takie ważne jest. aby dowiedzieć się. na jakich zasadach pędzie ubezpieczony nasz samochód zanim go ubezpieczymy.

Jeśli cena ubezpieczenia po podwyżce nie jest dla Ciebie zadowalająco, dowiedz się na jakich zasadach możesz zrezygnować z niego i przenieść się do innej firmy, ale tym razem dowiedz się. czy ona zaakceptuje nie tytko Twoje zniżki, ale też inne dokumenty.
W celu uzyskania dokładnych informacji skontaktuj się ze swoją firmą ubezpieczeniową.

Wojciech Llejniczak
A-Plan Insurance

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa