Autor Wiadomość

pawelcs

gość

Wiek:

17 Lis 2010

Posty: 5

Skąd: Bicester

  • wieje...

    Wysłany: 2010-11-22 18:38:45

  • Cytowanie selektywne

Ale wieje wiatr w tym klanie? Dramat...
Jestem osobiście z Bicester i w sumie nie miałem się gdzie zapisać :-(

Pracuję teraz nad nową stronką http://www.polish-bicester.eu i jak tylko będzie gotowa to na pewno dam znać.
Nasunąć się może pytanie: po jaką cholerę tworzyć kolejny portal społecznościowy, skoro jest ich już tyle?

Odpowiedź: koszula zawsze najbliższa ciału! Nie widać za bardzo mieszkańców Bicester na innych portalach i dlatego chcę to zmienić. Nie widać ogłoszeń z Bicester, nikt nie chce nic sprzedać, ani kupić w Bicester, no wolne żarty... znam wielu Polaków w Bicester i wiem, że na pewno chcieliby zaistnieć w sieci ale gdzie mają się logować, na londynek.net? Infolinia.org jest znacznie bardziej przyjazna ale to też za daleko...

Tyle o mnie. Więcej na pewno na facebook.com i wszędzie tam, gdzie spotkać można logi PAWELCS

Miłego wszystkiego albo jeszcze więcej i pamiętajcie "dzisiaj właśnie jest pierwszy dzień reszty waszego życia" :-)

Szybka odpowiedź
Przepisz kod
Captcha
Autor:

Emotikony:

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Polski język Regulamin |  Reklama |  Partnerzy |  Współpraca |  Stwórz swoją stronę |  O nas |  Kontakt

2006-2010 Infolinia.org, All Right Reserved.