Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyć tego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać na forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Polski Mechanik szczerze polecam !
Autor Wiadomość
MAXSTACJA 
CategoryAdmin
Polska Szkola Oxford

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: OXFORD
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 7:22 pm   Polski Mechanik szczerze polecam !

Witam w związku z tym , że natknołem sie kilka razy na różne opinie na temat mechaników fachowców chciałbym szczerze Państwu polecic warsztat mechaniczny w Banbury z polskimi mechanikami. Ostatnio korzystałem z ich usług oddając w ich ręcę 2 samochody i nie zawiodłem się usługa wykonana na najwyższym poziomie.

Kontakt z P&S
Canal Street Unit 1

0X16 5AX
Banbury
Oxfordshire

Piotrek: +44 773 765 0534
Sławek: +44 787 234 3849

Chłopaki robią wszystko od mechaniki, klimatyzacji, wydechów, test komputerem, regulacje liczników i wiele innych . Jeszcze raz polecam.
 
 
SZYSZKA940 
Niemowa


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 2:07 pm   

szukam mechanika w leicester miał na imię Dawid zgubilem telefon,warsztat byl na malej ulicy obok jakiegos innego warsztatu skrecalo sie w prawo w ulice pod górke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 2,02 sekund. Zapytań do SQL: 15
Reklama