Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
szkola katolicka
Autor Wiadomość
tomu
Niemowa


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 2:28 pm   szkola katolicka

mysle ze jesli chodzi o szkoły katolickie , nie ma na naszym forum zbyt wielu informacji w przeciwieństwie chociażby do forum polaków w cardiff.
Chciałbym żeby odezwali się wszyscy którzy wiedzą cokolwiek na ten temat , rodzice ktorych pociechy uszęszczają już do takich szkól w Bristolu . Proponuję zrobić swego rodzaju sondę , do której szkoły katolickiej chodzą wasze maluchy , czy jestescie z tych placówek zadowoleni , itp.
Myślę że jest to ciekawy temat . Ja składam admission form do St.Joseph's primary school na fishponds .Moja córeczka przyjedza do mnie z żona na stałe w przyszłym roku, ale myśle że trzeba powoli mysleć o tym temacie . Jest to też dobre miejsce stwierdzić czy dużo naszych dzieciaków chodzi do szkół katolickich . Bardzo mi zależy żeby córka dobrze wystartowała w nowej szkole . Pozdrawiam rodziców i maluchy
_________________
tomu
 
 
gonia_13
Stały bywalec


Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 67
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 12:37 pm   

Moja corka uczeszcza do School of Christ The King Catholic Primary School (Filwood Park - Knowle) chodzi do tej szkoly chetnie, atmosfera jest przyjazna, ma dwie polskie kolezanki, szkola jest katolicka ale dzieci ucza sie takze o innych religiach i zwyczajach panujacych np w krajach muzulmanskich.
Wiecej informacji mozna znalezc tutaj:
http://www.bristol-cyps.o... ... rimar.html

a tutaj mozna poczytac o pani dyrektor i jej osiagnieciach

http://www.teachingawards... ... &t=reg&y=7
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama