Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
RAK - Kto z kim na ślubny kobierzec?
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 654
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:31 pm   

RAK               (21 czerwca - 22 lipca)


RAK



 


Wrażliwość, uczuciowość, nieraz i przeczulenie. Zmienność nastrojów. Kobiety czule, przylepki, często miewają mato zaufania do siebie. Łatwo ulegają cudzym wplywom. Oddane i ofiarne. Wrażliwość na sztuką i na piękno. W swych dążeniach Raki są uporczywe i ambitne. Bogata wyobraźnia. Najbardziej domatorski ze wszystkich znaków. Wybitny zmyśl rodzinny. Kobiety lubią matkować wszystkim członkom rodziny. Rozsądnie oszczędni. Mają duże poczucie ważności pieniądza. Na wyższym szczeblu urodzeni finansiści. Nieraz zagracone szafy i szuflady przedmiotami niepotrzebnymi (a nuż się przyda). W stosunku do rodziny duża ofiarność i skłon-ności do wyrzeczeń.

Co grozi Rakom? Nadmierna dobroć i ofiarność w stosunku do rodziny bywa niedoceniana przez partnera(kę). Pobudliwość seksualna nie na pierwszym planie.



Przeczytaj artykuł
 
 
sporx 
Niemowa


Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:44 pm   

to największa bzdura jaką czytałem.. :spam:
jestem rakiem, mam partnerkę bliźniaczkę, i to nieprawda, że są między nami różnice..
idealnie się we wszystkim zgadzamy, chodzimy chętnie na imprezy, lubimy spędzać czas tylko we dwoje.. w ogóle się nie zgadza to, że bliźniaczki są bardziej towarzyskie, niż rak, albo, że rak to domator.. :!:
Moim zdaniem Rak i Bliźnięta, to najlepiej dobrane znaki zodiaku które mogą tworzyć stały związek..

Ten, kto oceniał pary zodiakalne musiał być gejem, bo nie ma pojęcia, jak zachowują się kobiety, i mężczyźni z poszczególnych znaków.. najchętniej zrobiłbym z nim tak :rozwalgnoja: :spam:

i jeszcze jedno pytanie.. Jeśli np. Rak i Bliźniaczka się kochaja nad życie, i chcą ze sobą być to mają się rozstać, bo jakiś Chiński astrolog jest przeciwko..??!! IDIOTYZM :motz:
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 35
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 4:45 pm   

Nie wszystko co piszą czy mówią osoby o horoskopach ma się zgadzać ani być wtoczone w życie. Każdy jest panem własnego losu.
IDIOTYZM to nie wiem czy dobre słowo ale każdy ma swoje zdanie, lecz ja w takie rzeczy niewierze. Horoskopy to wymysł bezsensowny.
Według mnie najbardziej w tym wszystkim mają do rzeczy charaktery osób które się wiążą.
_________________
www.forum-brukarskie.pl
 
 
sporx 
Niemowa


Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:09 pm   

Właśnie.. tu chodzi tylko i wyłącznie o charakter.. z tego co wiem charakter kształtujemy podczas wychowywania przez rodziców, to oni nas wszystkiego uczą, i prowadzą przez życie, a od tego jak nas uczyli żyć zależy nasz charakter i osobowość..

Dlatego nie widzę tu żadnego związku charakteru ze znakami zodiaku..

Astrologia to po prostu jedna wielka ściema dla naiwnych.. inaczej się tego nazwać nie da..
 
 
oloo
Gość
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 11:17 pm   

nie zgodzę się że charakter to kwestia wychowania, Jest mnóstwo przypadków gdzie rodzeństwo wychowywane przez tych samych rodziców, często nawet bliźniaki, to zupełnie różne osoby i te różnice widać już we wczesnym dzieciństwie kiedy wychowanie ma na nas jeszcze niewielki wpływ. Najlepszym przykładem jestem ja i mój brat. A co do partnerstwa- jestem koziorożcem, byłem z panną - wszystko potwierdziło się perfekcyjnie, niestety, ewentualne przyczyny rozstania pomiędzy nami również
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-Oświetlenie |
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama