Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
prawo rodzinne i finanse w anglii
Autor Wiadomość
Mila 
Niemowa


Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Nottingham (Anglia)
  Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:30 am   prawo rodzinne i finanse w anglii

witam. mam pytanie odnosnie prawa rodzinnego i benefitow typu: CHB, CHT. Jestem w Uk od 4,5 roku. Przyjechalam tu do mojego partnera z dwojka naszych dzieci( on tu juz w tym czasie pracowal od roku) mlodsze dziecko mialo 3 miesiace wiec nie poszlam do pracy, gdy skonczylo 1,5 roku urodzilam kolejne dziecko. do tej pory nie pracuje. Moj partner po naszym przyjezdzie postaral sie o CHB i CHT. Ja widnieje w dokumentach ale te benefity sa "na niego". Chcialabym odejsc od niego z dziecmi ale on twierdzi ze jestm tu "nikim" w tym kraju i ze zabierze mi dzieci a konkretnie jedno , najmlodszego synka . Wynajmujemy dom wspolnie , ja widnieje w kontrakcie, mamy od kilku miesiecy wspolne konto bankowe i to wszystko. Wiem o biurze pomocy obywatelskiej , ale chcialabym dowiedziec sie na czym stoje czy moge wogule ubiegac sie o jakakolwiek pomoc. Lecze sie na depresje i on to rowniez wykorzystuje przeciwko mnie twierdzac ze sad ze wzg. na moja chorobe przyzna mu dziecko. Jestem zdesperowana, musze odejsc od niego wytrzymalam tyle lat ze wzg. na dzieci ale teraz widze ze to nie jest dla nich dobre one cierpia sluchajac tego wszystkiego. Mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie udzielic mi porady.
 
 
CzarekG 
Niemowa


Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Radzyń Podlaski (Lubelskie)
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 1:00 pm   

Prawo różni się znacznie od tego w Polsce. Przy trudnych sprawach nie obejdzie się bez prawnika.


______
kasy fiskalne łódź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - manga
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama