Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
jak zostac pomoca weterynarza
Autor Wiadomość
kasia
Gość
  Wysłany: Pon Lis 15, 2010 2:53 pm   jak zostac pomoca weterynarza

no wiec niemam wyksztalcenia ale w domu od czasow mojego dziecinstwa bylo chyba wszystko-od jezy ptakow po koty psy kroliki nawet zaskroniec ktory odzyskal wolnosc ,wiem ze w angli mozna uczyc sie pracowac weterynaria mnie kreci mam swoje zyciowe doswiadczenia i a takze interesuje sie przyroda co by mi pan poradzil????Jak dojsc do mojego wymazonego celu by stac pomoca-pielegniarka dla weterynarza
 
 
marlenci27 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 50
Wysłany: Sro Gru 01, 2010 11:56 pm   

Witaj,
Najlepszym sposobem, zeby dostac wymarzony zawod jest praca wolontaryjna. W wyszukiwarke http://www.google.co.uk
wpisz np: volunteer work animals uk,
znajdziesz mnostwo przydatnych informacji. Najlepiej skonczyc college na odpowiednim kierunku i w tym czasie odbywac wolontariat, wtedy masz zarowno wyksztalcenie jak i doswiadczenie na papierze. Sprobuj poszukac pracy wolontaryjnej w swoim miescie w schroniskach czy lecznicach dla zwierzat, na farmach dostepnych dla publicznosci, stadninach koni, lub innych miejscach gdzie moga potrzebowac chetnych osob do pracy wolontaryjnej. Jesli beda z Ciebie zadowoleni a pojawi sie miejsce pracy zarobkowej masz duza szanse na zatrudnienie. Powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama