Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
turystyka
Autor Wiadomość
sako
Gość
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 7:25 pm   turystyka

dla znudzonych miastem,a lubiacych wypady poza codzienne problemy polecam dwa miejsca. Rhossili super miejsce,klify,woda skaly extra na niedzielny wypad. drugie nie daleko cardiff,Llantwit Major 40 min autobusem z dworca centr. super miejsce dla ludzi ktorzy maja dosyc pracy i wszystkiego co z tym zwiazane ;-) polecam,tylko szkoda ze pogoda nawala.
 
 
coffee 
Stały bywalec



Wiek: 38
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 126
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 3:42 pm   

to ja skorzystam z twojej wypowiedzi bo lece na 3 tyg do emza i koniecznie bedzemy w ktorys weekend zwiedzali..uwielbiam wode...zawsze chcialam sfotografowac klify
wiec jak tylko bede miala ladne fotki to tu wkleje :laugh: i osobiscie napisze co godne zwiedzania
buziaki :brawoo:
 
 
KEj 
Zaawansowany forumowicz



Wiek: 34
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 163
Skąd: Llantrisant (Walia)
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 6:43 pm   

coffee napisał/a:
to ja skorzystam z twojej wypowiedzi bo lece na 3 tyg do emza i koniecznie bedzemy w ktorys weekend zwiedzali..uwielbiam wode...zawsze chcialam sfotografowac klify
wiec jak tylko bede miala ladne fotki to tu wkleje :laugh: i osobiscie napisze co godne zwiedzania
buziaki :brawoo:


uwazaj zeby ci tylko na tym klifie o tej porze roku glowy nie wywialo :mrgreen:
_________________
Gud morning, zis is jor kaptin spiking. ?i hef som problems ?if a?er motor, so? plis zis pipul, hu ken s?im plis d?amp intu ze ?oter. Zis pipul hu ken not s?im, s?kju for jor atenszon.
 
 
 
SAKO 
Rozkręca się


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 24
Skąd: cardiff
Wysłany: Sro Lis 01, 2006 9:34 pm   

KEj napisał/a:
uwazaj zeby ci tylko na tym klifie o tej porze roku glowy nie wywialo


bez przesady w taka pogode jaka dzis byla to spoko,a na pewno jeszcze taka sie trafi :mrgreen:
 
 
goobas
Gość
Wysłany: Pon Gru 25, 2006 2:33 am   odp

jeżeli ktoś ma chęć na chodzenie po górach, wspinanie się po klifach, wchodzenie do jaskiń i szuka osoby z samochodem... proszę o kontakt... w końcu kupiliśmy samochód i możemy pozwiedzać okolice cardiff... jeżeli jest ktoś chętny? ...zapraszam gg:6722656
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 11:28 pm   

osobiscie polecam barry island, ale tam pewnie wszyscy z Was juz dotarli. w kazdym razie mi sie tam podoba. tylko za kazdym razem kiedy mam zamiar polezec na plazy, czy pochodzic po plazy dziwnie trafiam do kasyna i po 4 godzinach jestem bez kasy a wokolo jest ciemno. hehe. ostatnio z kumpela noca bieglysmy na ostatni autobus :P
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Gość

Wysłany: Nie Sty 21, 2007 7:32 pm   Re: turystyka

sako napisał/a:
dla znudzonych miastem,a lubiacych wypady poza codzienne problemy polecam dwa miejsca. Rhossili super miejsce,klify,woda skaly extra na niedzielny wypad. drugie nie daleko cardiff,Llantwit Major 40 min autobusem z dworca centr. super miejsce dla ludzi ktorzy maja dosyc pracy i wszystkiego co z tym zwiazane ;-) polecam,tylko szkoda ze pogoda nawala.


A moze chodzi o Rhoose ??



Gdzie to Rhossili jest , masz jakies fotki ??
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 9:04 am   

zapraszam do dodawania zdjec do albumu (link do niego zaraz kolo "zaloguj"
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 7:40 pm   

mile zdjecia maja chlopaki, rowniez zapraszam, dodajcie jakies mile zdjatka ze swojej kolekcji podzielmy sie ze soba wrazeniami, albo pieknymi ulubionymi zakatkami Cardiff :)
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Jodka 
Niemowa


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 9:00 pm   


Witam wszystkich którzy kochają podróże :) Polecam cudowne miejsce koło Chepstow
:okii: Tintern Abbey...rownież Chepstow Castle...Cudowne miejsca...

myśle, że właśnie w taką pogodę jak teraz warto zwiedzać zamki w Walii a koło Cardiff nie jest ich wcale mało... :dum:

Do rychłego usłyszenia :laugh:
 
 
gozdziu
Gość
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 5:52 am   

Rhosili jest jakies 5-10 mil (niejestem pewien dokladnie) za Swansea. Jest naprawde pieknie. Jak juz tam bedziecie nie zapomnijcie o Oxwich Bay oraz o najpiekniejszym miejscu Trzy Klify. Wszystko jest obok siebie. Co do pogody to nie sugerujcie sie pogoda w Cardiff. O tej porze roku wieje tam jak cholera. Takich wiatrow w Cardiff napewno jeszcze nie widzieliscie. Wiec lepiej z wybieraniem sie tam poczekac jakies trzy miesiace jeszcze.
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 35
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 4:28 pm   

qrcze ale mnie dzis nosi chyba wybiore sie jutro w plener poza miasto....
_________________
L4U
 
 
costamaya
Gość
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 2:20 pm   

Polecam Tenby,
a jesli macie troszke wiecej czasu do dyspozycji -przeprawe lódka z Tenby na Caldey Island (na ktorej jest piekny klasztor i mala fabryka czekolady:)
 
 
Martu? 
Niemowa


Wiek: 25
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:26 pm   Re: turystyka

kurcze, widzę, że jakieś śliczne miejscowości polecacie, tylko, że nie mam pojęcia gdzie one leżą :) może by ktoś objaśnił? :)
 
 
mala27
Gość
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:18 pm   

Martuś napisał/a:
kurcze, widzę, że jakieś śliczne miejscowości polecacie, tylko, że nie mam pojęcia gdzie one leżą :) może by ktoś objaśnił? :)


To jest południowa Walia, a z tego co zdążyłam się zorientować to Ty się wybierasz do Szkocji, więc to trochę daleko. Pozdrawiam
 
 
Martu? 
Niemowa


Wiek: 25
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 5:10 pm   

mala27 napisał/a:
To jest południowa Walia, a z tego co zdążyłam się zorientować to Ty się wybierasz do Szkocji, więc to trochę daleko. Pozdrawiam


ehh, szkoda :P tak, tak, ja do Szkocji się wybieram ;) ale może tam zobaczę sobie klify :lolek2:
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:55 am   

co do zwiedzania, byl juz moze ktos w castel coch albo st fagans? chcialam sie gdzies wybrac i porobic ciekawe fotki ale nie wiem czy warto tam w ogole jechac?
pozdrawiam serdecznie
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
groszek 
Rozkręca się
Bog, Honor, Rodzina


Wiek: 28
Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 26
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 3:42 pm   

Oooo- pewnie ze bylem :) St. Fagans jest ciekawym muzeum, gdzie mozna zobaczyc duzo staroswickich przedmiotow i tez bardzo starych. Nie powiem co- zobacz(cie) sami. Jest tez rekonstrukcja miasteczka z poczatku XX w. Warto- polecam, dla tych co lubia, sobie na cos popatrzec.

Castell Coch- dosc ladny zameczek, ale maly. Nie bylem w srodku. Wstep 3 funty (ale nie jestem pewny). Polecam, fajna sprawa na rower, a ci co lubia szybka jazde rowerem (jeeah) moga pojechac jakie 4/5 km dalej. Droga jest asfaltowa.

Tez mam pytanie, bo ta nazwa zawsze mnie rozwalala:

CO TO JEST ,,CHELMOFON,, hehehe, to jakies miejsce w Cardiff ?
 
 
 
megus77 
Uzależniony
errare humanum est



Wiek: 30
Dołączyła: 11 Wrz 2006
Posty: 291
Skąd: Pila/cardiff
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 4:14 pm   

chelmofon to mi sie kojarzy raczej z taka czapka ktora mial Janek Kos z czterech pancernych hehe :mrgreen:
_________________
pomoge w formalnosciach- zainteresowani pytajcie na GG :)
 
 
 
Elwira 
Uzależniony



Wiek: 104
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 556
  Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 4:46 pm   Winchester

Polecam Winchester - pierwszą stolicę Anglii. Urocze malownicze miasteczko ze wspaniałą katedrą. I resztki zamku króla Artura z prawdziwym "Okrągłym stołem" !... Sceneria jak gotowa scenografia do kostiumowego filmu o średniowieczu. Wprost bajeczne!

http://www.cityofwinchest.../cathedral.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama