Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
co przywiesc do Polski zeby zarobic ;)
Autor Wiadomość
brat
Niemowa

Wysłany: Nie Lip 09, 2006 9:50 pm   co przywiesc do Polski zeby zarobic ;)

czesc.
niedługo wracam do Polski i zastanawiam sie co warto kupic zeby sprzedac u nas i zarobic na tym :oops: . telefony? jakies odtwarzacze mp3? macie moze jakies pomysły ? co w anglii ma znacznie nizsza cene niz w Polce?

pozdrawiam

b.r.t

brzozzi

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 10:28 am   

wg mnie najlepiej przywiezc dobre pomysly i wdrozyc je w naszym kraju...co do odtwarzaczy mp3...ceny sa porownywalne , czasami tansze....
nie wiem co Tobie tak naprawde poradzic, nie myslalem o tym, tak ja nie myslalem o powrocie....krotko mowiac nie jestem osoba kompetentna...:)

jayzee
Rozkręca się

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 1:03 pm   telefony

telefony, telefony i jescze raz telefony - komórkowe oczywiście.
Moj kolega zainwestował przed wyjazdem 400 funtów o i odrobil prawie drugie tyle.
Ale to nie jest takie proste telefony kupujemy nowe na karte - www.orange.co.uk lub www.carephonewarehouse.co.uk lub www.phones4u.co.uk warto popatrzyc na clearance deals.
Wazne aby cały czas ceny porównywac z allegro i patrzec jakie jest zainteresowanie wybranymi przez nas modelami czasmi można sie zdziwić tak jak kilka miesiecy temu motka l6 byla tu za 59 w polsce na allegro 550 i sprzedawała się ostro.
ja dodatkow jescze kupuję telefony które są za darmo a płacisz tylko za doladowanie np. taka motorola cegła byla we three za 39.99 w tym 30 do wygadania a na allegro 200 zł więc w sumie rozmowy prawie za darmo. Ale warto telefony kupowac jest, także złoto daje dobrą przebitkę, ale trzeba uważac na próbę żeby nie kupić jakichs 9 karatów w promocji, tu kupujesz wyrób, a w Polsce sprzedajesz jako złom z zyskiem.
No i jeszcze działka dla fachowców - ciuchy kobiece. Wejdź na allegro zobacz na bluzki damskie w granicach od 50 -100 zł a potem jedź do broadmead galeries i znajdziesz te ciuszki po pieć funtow max. a le to polecam kobietom bo ja jakoś nie wiem co mogłoby się sprzedawać :lol:
Ale wszytsko się zmienia więc trzeba śledzić.... :idea:

Odpowiedz do tematu