Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!
Autor Wiadomość
leon_17
Niemowa


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:23 am    SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

BANER DO SKLEPU Z ODZYWKAMI UMIESZCZONY NA WASZEJ STRONCE TO LIPA !!! ZAMOWILEM , ZAPLACILEM A PO ODZYWKACH ANI WIDU ANI SLYCHU !!!  NIE MA Z NIMI ZADNEGO KONTAKTU NIE ODPOWIADAJA NA EMAILE !!!
 
 
nec
Nieśmiały


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:41 am   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

A to nieladnie z ich strony,ale gdzies czytalam o podobnym przypadku
do konca niejestem pewna czy to ta sama firma.
Moze zle dane podales?



ps.zazwyczaj stronki internetowe tj.czasopisma nieodpowiadaja za zamieszczana reklame.
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 11:55 am   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

W nowym polskim sklepie niedaleko Sainsburego sa w sprzedazy odzywki - przejdz sie i zobacz co tam maja - moze ci to zainteresuje.

Aaaa i wydaje mi sie ze jeszcze u Hanki widzialam kacik z odzywkami.

A swoja droga wspolczuje - wiem jakie to moze byc denerwujace - ale tak jak Nika mowi - nie ponosimy odpowiedzialnosci za zamieszczone reklamy.
 
 
leon_17
Niemowa


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 12:06 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

Wiem gdzie mozna kupic odzywki !!!  I nie mam pretensji pretensji do administratorow , pisze to by przestrzec innych . A baner powinien byc usuniety jak najszybciej !!!
 
 
nec
Nieśmiały


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 12:37 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

Reklame tej firmy mozesz znalesc niemal na kazdym polskim portalu w Uk.
Takze widzialam plakaty na polskich i hinduskich sklepach.
Mam nadzieje,ze tylko niewiele osob w jakos sposob zostalo pominiete narazie o oszustwie niemozna piasac
bo moze tj.pisalam wczesniej twoja dane moze byly niepoprawne,albo ktos za Ciebie odebral przesylke :-\

A tak swoja droga co cie skusilo zeby skorzystac,czyzby ta fotka na glownej stronie :D :D :D
()
 
 
leon_17
Niemowa


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:23 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

Ty Nika piszesz i nie masz zupelnie pojecia o czym . Nie chodzi tu o firme Olimp ktora jest producentem odzywek i ktorej reklamy z podobizna Piotra Gluchowskiego moglas widziec wiele razy . To chodzi o sklep internetowy www.supplements-olimp.co.uk ktory podobno ma nimi handlowac ( co nie zupelnie nie znaczy ze musi miec jakikolwiek zwiazek z producentem )  Na stronie nie ma ani adresu ani numeru telefonu ani nawet nazwy firmy zajmujacej sie dystrybucja ( co powinno juz na poczatku wzbudzic moje podejrzenia ) niestety spostrzeglem to dopiero gdy nie moglem doczekac sie przesylki i zaczelem bardziej przygladac sie stronce  . Jedyna  podana droga kontaktu ze sprzedawca jest przez email na ktory wielokrotnie pisalem bez zadnego odzewu . Swoje dane podalem dobrze na co mam potwierdzenie z PayPal-a ( gdzie co prawda moge moge to zareklamowac ale to dosc dlugi proces i dodatkowo by to ruszylo musi uplynac jeszcze miesiac ) Nikt nie mogl za mnie tego odebrac bo niby jak ? Mieszkam sam . Faktem jest ze ten sklep nie wywiazal sie z umowy ( towar mialbyc dostarczony po dwoch dniach za co dodatkowo uiscilem oplate 20 funtow ) i nie ma z nim zadnego kontaktu . Wiec jest dalece prawdopodobne ze zostal stworzony specjalnie po to by wyciagac kase od ludzi . DLATEGO CHCE PRZESTRZEC WSZYSTKICH POTENCJALNIE ZAINTERESOWANYCH BY NIE POPELNILI BLEDU KTORY JUZ KTOS POPELNIL . Ja w sumie stracilem 200 funtow.

p.s. odzywki Olimpa znam i ich wielokrotnie uzywalem nie musze sie podniecac obrazkami dziecko
 
 
nec
Nieśmiały


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:29 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

:-\  -doskonale wiem oczym pisze.
Wlasnie na plakatach jest reklama sklepu internetowego a nie odzywek .
I niema z wiazku z producentem.
Tyle tego w sklepach chyba malo ludzi zamawia przez internet.
[color=red]..........no coz zdarza sie[/color]

ps.dzieki za przestroge,Ja osobiscie niepotrzebuje,ale moze ktos inny.......
 
 
leon_17
Niemowa


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:40 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

To jak jestes taka madra to sie z nimi skontaktuj !!! Lub cos sobie tam kup
 
 
nec
Nieśmiały


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:42 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
dobrze wygladam i bez odzywek ;D ;D ;D ;D
Nic nie  moge poradzic dzieki za ostrzezenie.
Co Ja tam moge zamowic jak maja jakas bizuterie albo bielizne to skorzystam :D :D :D :D :D :D :D :D

ps.troche poczucia chumoru ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[color=orange]polak madry po szkodzie.......[/color]
 
 
ADMINISTRATOR
Gość
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 6:38 am   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

LEON- postaram sie skontaktowac z wlascicielem tego sklepu.Wiem ze to bedzie czasochlonne, ale postaram sie wyjasnic sprawe.Prosze wyslij mi dane swojego zamowienia na priva.Przepraszam ze dopiero odpowiedam, ale  mam troche roboty i nie mialem czasu czytac postow
dzieki
 
 
leon_17
Niemowa


Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 12:08 pm   Odp: SKLEP Z ODZYWKAMI TO LIPA !!!!

Sklep w koncu sie ze mna skontaktowal , tlumaczy sie problemami z systemem odzywki mam dostac podobno jutro . Zobaczymy .
Dzieki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Reklama